CH19000301
Kit Image
CH19000301
Interface module and software
https://cachada.tu-seguridad.es/web/image/product.template/5170/image_1920?unique=866c782
Stock 2
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Kit Image
CH19000301
specifications and features
General information
Serie ADPRO® PRO Series
Type Interface module and software
Material and dimensions
Dimensions 105 x 100 x 26 mm
Net weight 200 g
Weight with packaging 680 g
Power consumption
Power mode DC / AC
Voltage 12V ~ 30V / 24V
Amperage 300mA