A-12VDC2.5A-M
Kit Image
A-12VDC2.5A-M
Dc 12v 2.5a power supply
https://cachada.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2299/image_1920?unique=6947c99
Stock 35
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
2.5A
Rango de voltaje de salida
Adjustable 11.4 ~ 12.6V
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-12VDC2.5A-M
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 115 x 50 x 30 mm
Net weight 220 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 2.5A
Rango de voltaje de salida Adjustable 11.4 ~ 12.6V